Rize’de kurumlararası voleybol turnuvasının galibi hem kadınlarda hem erkeklerde Milli Eğitim İl Müdürlüğü oldu

Voleybol turnuvasına erkeklerde 12, bayanlarda 4 takım katılırken, Tevfik İleri Anadolu Lisesi Spor Salonu ve Yenişehir Spor Salonu’nda oynanan müsabakaların sonunda bayanlarda ve erkeklerde Rize İl Milli Eğitim Müdürlüğü birinci oldu.

Müsabakalar sonunda dereceye giren takımlara ödüllerini Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Çelik, Rize Milli Eğitim Müdürü Mustafa Kalender, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürü Cafer Küçükmustafa tarafından verildi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Çelik yaptığı açıklamada Rize’de sporun tüm branşlarına her yaş kesiminden büyük ilgi ve alaka var bu bağlamda bizlerde kurum olarak hem altyapı hem de bu tür sportif faaliyetlere ağırlık veriyoruz. Kurumlar arası voleybol turnuvasında kurumlar arası birlik ve beraberliği, çalışanlarımızın arasındaki kaynaşmayı sağlamayı amaçladık. Bugün burada bulunan ve müsabakaları izleyen seyirci ve aile bireylerimiz, bize amacımıza ulaştığımızın ve ne kadar doğru yolda olduğumuzun göstermiştir. Kurumlar arası Voleybol turnuvasına katılan ve dereceye giren takımları tebrik ediyorum, bundan sonra da kurumlarımıza yönelik bu tür etkinliklerin devam edeceğiz dedi.

Bir önceki yazımız olan ÇAYKUR’da geleneksel iftar yemeği başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir